Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 66110000 Banktjänster, 66172000 Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster, 79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av kontanthanteringstjänster, d.v.s. hämtning av dagskassor, värdetransporter, uppräkning och insättning av kontanter och därmed förknippade tjänster.