Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: I Uppsala län
Värde