431148-2026 - Resultat
Sverige – Auktionstjänster – Nätauktionstjänster för tunga fordon, entreprenadmaskiner och specialfordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNätauktionstjänster för tunga fordon, entreprenadmaskiner och specialfordon
BeskrivningNätauktionstjänster för försäljning av tunga fordon, entreprenadmaskiner och specialfordon (exempelvis traktorer, redskapsbärare, ATV-fordon, elmopeder, golfbilar, släpfordon) för Malmö Leasings räkning.
Intern identifierareMLAB 2026-0014
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342400 Auktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNätauktionstjänster för tunga fordon, entreprenadmaskiner och specialfordon