431190-2017 - ResultatSverige-Norrköping: Matsalstjänster och catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Catering korridorsboende i Kristinehamn.
Referensnummer: 3.2.1-2017-86443
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55500000 Matsalstjänster och catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser cateringuppdrag med lokalanskaffning till Migrationsverkets korridorsboendet i Kristinehamn.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55510000 Matsalstjänster, 55520000 Catering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen