431219-2018 - ÄndringSverige-Borås: Byggnation av parkeringshus
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nybyggnation parkeringshus Vulkanus
Referensnummer: 2018-00043IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45213312 Byggnation av parkeringshus
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av totalentreprenör för nybyggnation av parkeringshus Vulkanus.