431273-2024 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Myndighetsbesiktningar 2023:2
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEfterannonsering DIS Tekniska konsulter Myndighetsbesiktningar 2023:2
BeskrivningEfterannonsering på avrop gjort under kvartal 2 år 2023. Avropet avser lekplatsbesiktning och protokollskrivning under 2023.
Intern identifierare10797
Typ av förfarandeSelektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000