2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverantörsfaktura- och e-handelssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser Leverantörsfaktura- och e-handelssystem som en tjänst, innefattande programvara och nödvändig teknisk plattform (operativsystem, databas, servers etc.) samt införandeprojekt.
Intern identifierare: SK2023-0509
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66151100 Elektronisk detaljhandel
Ytterligare klassificering (cpv): 48444100 Faktureringssystem, 48812000 Ekonomiska informationssystem, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Leverantörsfaktura- och e-handelssystem