431355-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reguljär flygtrafik – Tjänsteresor Flyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänsteresor Flyg
BeskrivningUpphandlande myndighet inbjuder er härmed till anbudsgivning, i enlighet med beskrivet behov i annonserade upphandlingsdokument. Upphandlingen avser Beställarens behov av ett ramavtal omfattande flygresor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60410000 Reguljär flygtrafik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126007:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60400000 Flygtransport, 60000000 Transporter (utom avfallstransport)