431391-2020 - ÄndringSverige-Båstad: Ombyggnadsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ombyggnad av idrottshall, Västra Karups skola
Referensnummer: 20/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262700 Ombyggnadsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Projektet avser ombyggnad av idrottshall och omklädningsrum till Västra Karups skola.