Rekonditionering inklusive rengöring och avhjälpande underhåll av medicintekniska produkter samt transport. Rullatorer, gåbord, madrasser, hygienhjälpmedel och diverse hjälpmedel.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33196000 Medicinska hjälpmedel, 33196100 Hjälpmedel för äldre personer, 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer, 50421100 Reparation och underhåll av rullstolar, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen