2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Transportfordon skåp med bakgavellift, fossilfritt omgång 2
Beskrivning: Tanums kommun har behov av ett fordon för mattransporter. Det ska vara ett eldrivet fordon.
Intern identifierare: KS 2024/0399
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Avrop DIS personbilar och lätta transportfordon