431677-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Finansiella konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Procurement of Transaction Cost Analysis (TCA) Service
Referensnummer: AP3 2021/47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79412000 Finansiella konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
The Third Swedish National Pension Fund, is initiating a procurement of
solutions for Transaction Cost Analysis (TCA) Service.