2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till hearing: Inkontinensartiklar SLL520
Beskrivning: Leverantörerna bjuds in att till hearing för att kunna svara på de frågor som ställs i dokumentet.
Intern identifierare: FSN 2024-0273
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33141621 Inkontinensset, 85142400 Hemleverans av inkontinensprodukter