See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Magnetkamera 1,5T
Beskrivning: Upphandlingen avser Magnetkamera 1,5T samt option på ytterligare köp, underhållsavtal och utbildning.
Intern identifierare: UPPH2023-00139
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling avser helhetsåtagande för köp av en magnetkamera 1,5T för placering i befintligt undersökningsrum.
Intern identifierare: UPPH202300139
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Upphandlingen avser helhetsåtagande för köp av en magnetkamera 1,5T för placering i befintligt undersökningsrum.
Intern identifierare: -UPPH2023-00139
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ny mall