431782-2019 - ResultatSverige-Kungsbacka: Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och reparationer för fordon över 3,5 ton
Referensnummer: 19/65
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser service och reparationer av tunga fordon, arbetsmaskiner, åkgräsklippare samt köp av tillhörande reservdelar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50117300 Renovering av fordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen