431793-2026 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Servicepaket till skolrobotar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelServicepaket till skolrobotar
BeskrivningMjukvara och servicepaktet till redan införskaffad hårdvara (klassrumsrobot).
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123177:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72250000 System- och stödtjänster, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning