2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vilo- och arbets-EKG
Beskrivning: Region Västmanland bjuder härmed in er att lämna anbud avseende, upphandling av utrustning för insamling av vilo- och arbets-EKG. Upphandlingen omfattar även utbildning. Samt option på support, tillbehör och resverdelar till utrustningen.
Intern identifierare: IN-IN25-0236
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33121500 EKG
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning, 33123200 EKG-apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000