431871-2026 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Anbudsinfordran DIS - Miljöcontroller till projekt återstart AAV
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinfordran DIS - Miljöcontroller till projekt återstart AAV
BeskrivningKontraktet avser ett enskilt konsultuppdrag inom delområde 5 - Miljötjänster.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster, 90714500 Miljökvalitetskontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001