431912-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Personalutbildning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Interaktiv teater i ämnet hållbart ledarskap
Referensnummer: A331.515/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80511000 Personalutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Polismyndigheten beräknar att under avtalstiden genomföra ca 30 st föreställningar.
Den interaktiva teatern ska genomföras i Polismyndighetens lokaler i de regioner som vill medverka, med start under första halvåret 2020. Målgruppen är chefer.
I denna upphandling kommer Polismyndigheten att anta det ekonomiskt mest fördelaktiga anbudet med bästa förhållandet mellan pris och kvalitet som grund för utvärdering
Polismyndigheten avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör.
Ramavtalet gäller i 24 månader från och med dagen för undertecknande. Polismyndigheten har därefter möjlighet att förlänga ramavtalet, en eller flera gånger, med upp till ytterligare 24 månader. Den totala avtalslängden kan som mest bli fyra år.