431918-2019 - ÄndringSverige-Visby: Social omsorg med inkvartering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bostad med särskild service enligt LSS 9 § 9
Referensnummer: RS 2019/98
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Socialförvaltningen kommer att upphandla fyraårigt ramavtal gällande enstaka platser inom Bostad med särskild service enligt LSS 9 § 9.