432023-2025 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Larmsystem till särskilt boende äldreomsorg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLarmsystem till särskilt boende äldreomsorg
BeskrivningSvenljunga kommun bjuder in leverantörer att komma med anbud för Larmsystem till särskilt boende i äldreomsorgen.
Intern identifierare24/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 32235000 Slutet övervakningssystem, 35121700 Larmsystem, 35125000 Övervakningssystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000