See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ballistiska hjälmar och ballistiskt skydd
Beskrivning: LFV ska upphandla Ballistiska hjälmar och övrigt ballistiskt skydd
Intern identifierare: Ä-2025-023313
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000