2. Förfarande
Förfarande
Titel: Högtrycksspolning och Slamsugning, Torr- och Våtsug samt Rörinspektion
Beskrivning: Upphandlingen omfattar högtrycksspolning, slamsugning, torr- och våtsugning, rörinspektion, filmning, ovalitetsmätning.
Intern identifierare: N050U26-122
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam, 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Högtrycksspolning och slamsugning
Beskrivning: Högtrycksspolning och slamsugning
Intern identifierare: Högtrycksspolning och slamsugning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Torr- och våtsugning
Beskrivning: Torr- och våtsugning
Intern identifierare: Torr- och våtsugning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Rörinspektion Mark
Beskrivning: Rörinspektion Mark
Intern identifierare: Rörinspektion Mark
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Rörinspektion Byggnad
Beskrivning: Rörinspektion Byggnad
Intern identifierare: Rörinspektion Byggnad