432324-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Statistiska konsultationer och analyser inom medicinsk forskning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStatistiska konsultationer och analyser inom medicinsk forskning
BeskrivningStatistik och analyser inom medicinsk forskning. Avropas mestadels av Gothia Forum och Sahlgrenska Universitetssjukhus
Intern identifierareRS 2026-00760
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Optioner
Beskrivning av alternativenfinns inga optioner