432370-2023 - ResultatSverige-Halmstad: Motorfordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Redskapsbärare
Referensnummer: SE 2023/00120
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Halmstads kommun inbjuder er att inkomma med anbud avseende en redskapsbärare av senaste årsmodell.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34130000 Motorfordon för godstransport, 34144700 Nyttofordon, 34144900 Elfordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen