See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Distribution inkontinensprodukter
Beskrivning: Upphandling avseende distributionstjänst för inkontinensprodukter till samtliga 12 kommuner i Kalmar län.
Intern identifierare: U-076-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000