432451-2018 - ResultatSverige-Helsingborg: Utbildning av personal
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ledarskapsutbildning - Framtidens chefer
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79632000 Utbildning av personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Del av ledarskapsutbildningen Framtidens chefer som riktar sig mot medarbetare med potential att ta en ledande befattning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen