2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Ingatorps återvinningscentral
Beskrivning: Drift av Ingatorps återvinningscentral samt fliskörning panncentralen Ingatorp.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall, 90530000 Drift av avfallsupplag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001