432586-2024 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Projektstyrning - Bostäder 2021:2
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEfterannonsering DIS Tekniska konsulter Projektstyrning - Bostäder 2021:2
BeskrivningEfterannonsering på avrop gjort under kvartal 1 år 2021. Upphandlingen avser uppdrag som byggprojektledare under 2021.
Föregående meddelande5845701-2020
Intern identifierare8957
Typ av förfarandeSelektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000