See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intervjumetodik
Beskrivning: utbildning inom intervjumetodik.
Intern identifierare: 23/16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Utbildning inom intervjumetodik.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Företagsuppgifter
Beskrivning: Utbildning inom intervjumetodik