See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Socialsekreterare 2024 1
Beskrivning: Avrop för av socialsekreterare med lång erfarenhet inom barn och unga och familjerätt.
Intern identifierare: ON 2024/0102-750
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Avrop (1)