See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fasadtvätt - Ramavtal
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande Fasadtvätt samt tvätt av solpaneler.
Intern identifierare: 0121-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45443000 Fasadarbeten, 90900000 Städning och renhållning, 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000