2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nybyggnation av förråd och rivning av befintliga byggnader
Beskrivning: Inkomna frågor kommer inte besvaras under semesterperioden vecka 28 till och med vecka 30.
Intern identifierare: 3585/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: I enlighet med förfrågan.