432776-2020 - ÄndringSverige-Uddevalla: Programvaruutvecklingstjänster för kartor
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom GIS- och geodata
Referensnummer: SBN 220/330
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212326 Programvaruutvecklingstjänster för kartor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tjänster inom GIS- och geodata.