432845-2021 - PlaneringSverige-Stockholm: Mobiltelefoner
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Försörjning och omhändertagande IT-produkter
Referensnummer: 001
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI avseende IT-produkter
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30200000 Datorer och datamateriel, 30213000 Persondatorer, 30213100 Bärbara datorer, 30231000 Datorskärmar och manöverenheter, 30231300 Bildskärmar, 50312610 Underhåll av IT-utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inte någon upphandling, RFI