2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vitvaruinstallationer
Beskrivning: Vitvaruinstallationer
Intern identifierare: FB 2024/180
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51500000 Installation av maskiner och utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 45331230 Installation av kylutrustning, 51110000 Installation av elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vitvaruinstallationer