See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Autoklaver
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för löpande avrop av autoklaver samt tillhörande service och reparationer.
Intern identifierare: 2023-O003321
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191110 Autoklaver
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000