433045-2025 - Resultat
Sverige – Vridspjällventiler – Vridspjällsventiler och monteringsboxar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVridspjällsventiler och monteringsboxar
BeskrivningVridspjällsventiler och monteringsboxar i olika dimensioner samt tillbehör.
Intern identifierare24SVOA127
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42131280 Vridspjällventiler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVridspjällsventiler och monteringsboxar