See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Tekniska konsulter Besiktning Bygg
Beskrivning: Entreprenadbesiktning av 4 stycken gruppbostäder (LSS) placerade i Vivalla, Marieberg, Garphyttan och Mosås.
Intern identifierare: 26/4
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000