See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Myndighetsbesiktningar 2023:2
Beskrivning: Efterannonsering på avrop gjort under kvartal 2 år 2023. Avropet avser att löpande genomföra energideklarationer av byggnader inom Göteborgs Stad.
Intern identifierare: 11033
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000