See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll Pågatågen
Beskrivning: Upphandling av drift och underhåll för Pågatågen.
Intern identifierare: 70/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000