433194-2016 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Undervisning och utbildning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
403971-AI914740 Small Arms Indoor Training System (SAIT).
Referensnummer: UH-2016-526
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Small Arms Indoors Training System (SAIT).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Small Arms Indoor Training System (SAIT).