433247-2026 - Resultat
Sverige – Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning – Städtjänster till Domstolsverkets lokalkontor i Stockholm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster till Domstolsverkets lokalkontor i Stockholm
BeskrivningDomstolsverket är i behov av en leverantör som utför regelmässig städning och storstädning inklusive golvvård och fönsterputsning i domstolsverkets lokalkontor i Stockholm. Lokalerna är belägna på Torsgatan 11, Stockholm
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126205:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning