43336-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Permanenta informationsskyltar – Skyltar till Östgötaleden
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar till Östgötaleden
Beskrivning: Region Östergötland och övriga samverkande upphandlande myndigheter inbjuder härmed till anbudsgivning avseende upphandling av skyltar till Östgötaleden. Upphandlingen avser tillverkning, leverans och montering av träskyltar för vägvisning, skylthållare för informationstavlor och märkstolpar till Östgötaleden.
Intern identifierare: UC-2024-433
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31523200 Permanenta informationsskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000