433365-2025 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Elevhälsosystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElevhälsosystem
BeskrivningSkellefteå kommun upphandlar IT-stöd till elevdokumentation/elevhälsosystem för förskola, grundskola och gymnasieskola.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelIT-stöd till elevdokumentation/elevhälsosystem 2023
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88936:Lot:1