433402-2021 - ResultatSverige-Lund: Mikroskop
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TIRF-microscope
Referensnummer: V 2021/1308
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38510000 Mikroskop
II.1.4.
Kort beskrivning
Scope
For more information, please see the Requirements Specification.
A contract will be signed with one (1) supplier.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen