Denna upphandling avser nya UPS-enheter inklusive installation, driftsättning och service- och underhållsplan. Upphandlingen avser också service- och underhållsplan på befintlig UPS-park.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30237280 Tillbehör för kraftförsörjning, 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning, 31210000 Elektrisk utrustning för till- och frånslagning eller skydd av elektriska kretsar, 45317300 Elinstallation av utrustning för eldistribution, 50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen