Beskriv optionen:
2. Markvärme utgår. 3. Gemensamhetslokal högst upp i hus 1 utgår. Blir ett förråd på 20 kvm med effektiv förrådsyta på 14 kvm.
5. Källarvåning plan 08 Hus 2 utgår. Förråd (yta 103,5 kvm) fördelas på respektive lägenhet, antal lägenheter 24 stycken.