Statens fastighetsverk upphandlar PR- och varumärkestjänster samt informationsproduktion.
Upphandlingen är uppdelad i två (2) anbudsområden:
1. Anbudsområde 1 – PR- och varumärkestjänster,
2. Anbudsområde 2 – Informationsproduktion.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341100 Reklamrådgivning, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen