433541-2021 - ResultatSverige-Umeå: Apparatur för hjärtstimulering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hjärtkompressionsutrustning
Referensnummer: HSN 228-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33182200 Apparatur för hjärtstimulering
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar ramavtal för portabel automatisk hjärtkompressionsutrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtalet har en takvolym på 30 st hjärtkompressionsutrustningar.